Jen tak okrajově...

14. září 2010 v 12:56 | Shikiten ukeslav von Prussia :D |  Náhodné a nezařazené
♥

Jen tu tak dodělávám design a tak mě napadá, že mám pěknej bordel ve spřátelených blozích. Už ani pořádně nevím, kdo moje Sb je a kdo není a podobně. A už mě to moc nebaví. Myslí, že bude lepší. když se od toho osvobodím a udělám to tahle:

Ruším SBčka jako taková, ale budu mít prostě blogy, kam ráda chodím, a to třeba i bez toho, jestli jsme nebo nejsme SB. Jde mi o to, že nechci chodit někam s tí, že je to SB a musím mu tam napstat koment. Takových SBček jsem měla hodně, a chci s tím skončit. Když už se mi ten blog líbí a líbí se mi ten článek, tak ho okomentuju a ráda se tam vrátím.

Mám prostě oblíbené lidi a jejich blogy, kam ráda kouknu, ale už tomu nechci říkat EsBéčka. Pak je v tom bordel, pořád nějaký třídění a to už vážně nechci. Nehci žádné SB pouto ale stačí mi, když na blogy budou psát a autoři mi třeba i, když budou chtít, odepíšou. Nemusí. U SB to chodí tak, že komentovat musíte, jinak vás smažou, a to já nechci. Jsme svobodnej člověk a když se mi něco líbí, chodím tam a komentuju bez toho, abych byla SB. To bych se z toho všecho třídění a podobně musela zbláznit.

Když už sem píšu takovéhle věci, musím napsat, že můj blog se určitě hodně změnil. Před pár lety to byl spíš blog zaměřený na něco a nebyl tolik osobní. Ale postupem času si uvědomuju, že je to spíš můj deník a můj kamarád (to zní teple :D), kam můžu psát co chci. Úplně. Můžu psát cokoliv a nepotřebuju žádné zařazení, protože o ničem takovém ani nechci psát. Mám hodně koníčků, o kterých se určitě zmiňuju, napříkla anime a podobně, o kterých tu něco určitě bude, třeba i obrázky, které mě zaujmou. Ale určitě sem nechci bezhlavě zkopírovat všechny ty kawaiiii obrázky co najdu. Měla bych tu bordel a stejně to k ničemu není. Obrázky dávám stejně většinou jako okořenění článků. Vlastně už si ani nepamatuju článek, který by byl jenom o obrázku :D

Uvědomila jsem si, co pro mě blog vlastně je. Je to můj svět, místo, kam se můžu schovat, vypsat se a uklidit si v hlavě, psát o tom, co zajímá MĚ a ne povídat si o tom, co mě nebaví, jako například ve škole s lidma, co neznají anime nebo na většině místech, kde nejsou otaku. A v poslední řadě určitě najít si nové přátele. Bez blogu bych nikdy nepoznala tak super lidi. Hlavně musím zmínit Terku a Lucku. Tyhle holky mi moc změnily život a jsem jim vážně vděčná. Holky, bez vás bych tu už asi nebyla!

Bože, už zase píšu inteligentní články :D Nechtěla jsem, aby tohle vyznělo blbě a nikdo si ho prosím, neberte osobně, pokud jsem někoho urazila nebo si myslí, že zmiňuju jeho. Nezmiňuju, je to čistě obecně. Článek mi pomohl. Pomohl mi dostat tyhle myšlenky konečně napovrch a uklidit si nejen v hlavě, ale možná i trochu na blogu. Není na to zrovna správná doba, už jsem tu docela mrtvá z toho učitele, dědka jednoho. Minule nám ani nedovolil pustit PC xD. Tak konečně čas. A doufám, že se mi ho povedlo alespoň trošku dobře využít na tohle vyznání ;) Určitě jsem na něco zapoměla, ale nevadí. Snad to jindy třeba zmíním v jiném článku :D
 


Komentáře

1 nasti1 nasti1 | Web | 20. září 2010 v 10:25 | Reagovat

Aha.Ale nevadí=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

ASK anything

2O11~ © Shikiten' site ~ Hun er et Null...