Květen 2011

K "novému vzhledu"...

31. května 2011 v 11:29 | Shikiten norský troll |  Náhodné a nezařazené
Nic moc k tomu říct nehodlám, jenom už jsem se nemohla dívat na ten předchozí, přeslazený obrázek o_o Děs, co s lidma ta láska udělá.
Už bych to asi vážně moc dlouho nevydržela, tak jsem zvolila něco... trošku jiného. Možná depresivnějšího (na mě to tak ani moc nepůsobí, ale na někoho možná jo...). Ale je to Sinedd, ten se takhle mračí normálně, takže je to v pořádku. A absolutně sexy~ Takhle se vždycky mračil on...
Nebudu si tu zase vylévat city, ale... chybí mi to. Vždycky v tuhle dobu jem se těšila na konec dopoledního vyučování, až konečně zazvoní a já ho uvidím. Bylo skvělé se na to těšit. Když měl člověk vždycky na co. I do školy chodil rád, jenom aby ho viděl...
Nic, zpět k tomu, o čem to teda je. Název jsem ukradla z jednoho úžasného trička na ještě úžasnějším klukovi ♥ (on se taaak podobá Prusyslavovi~) Rozhodla jsem si taky jedno takové pořídit, ale jelikož jsem to na internetu nenašla, musí postačit Do It Yourself~ Bwaa, už se těším!
Já osobně módu fakt ráda nemám. Nechápu to. To se všichni musí tupě řídit jedním směrem jako stádo hloupých ovcí? Chodit jako kloni s oblenčením z těch stejných značkových obchodů, s tričkem s potiskem, který potkáte na ulici nejmíň třikrát? Nemají vlastní mozek, názory a nápady? A nosit něco i třeba jenom proto, že je to v módě, ačkoliv osobně se mi to nelíbí a necítím se v tom dobře? Huh, já to nikdy nechápala. Dokážu ocenit originalitu. A móda je nanic. Říkejte si co chcete a kamenujte mě, ale je to můj názor a je mi to fuk.
Punk... řeknu to takhle. Mám fakt ráda punkovou muziku, a všechno kolem toho. Ale za "pankáče" se nepovažuju. Krom toho mám trošku větší repertoár co se týče stylů, takže poslouchám věci od punku, coru, až po metal, je to jedno. Ale upínat se na jednu věc a řadit se nebudu, je to hloupé. Nemám moc v lásce to škatulkování.
Prostě jen takové strašně kůl heslo, které se mi zalíbilo, nic víc, nic míň. A nic velkého, je to spíš narychlo, jak jsem řekla, musela už jsem to změnit.

Zatím~

Milý deníčku...

30. května 2011 v 15:41 | Shikiten norský troll |  Něco jako deník...
... tak se teda zase po nějaké té době ozívám.
Zase máme nudné 4 hodiny počítačů a já... se můžu ukousat nudou. Je to docela otravné, nemluvě o tom, že mě zase bolí hlava. Teď to trochu ustalo. Ale chvílemi je to fakt k nevydržení. Už vážně nevím, co s tí mám...

No co, snažím se na to nemyslet. Jůů... zrovna mi tu teď z banánku hrajou Greeni.


Little bored

24. května 2011 v 11:06 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Nudím se. Tenhle týden máme dost pošahanej rozvrh.
Včera jsem se trošku hákla školu, nebylo mi dobře z toho sluníčka. Fuj. I teď je mi na chcípnutí. Ráno jsem byla u zubaře, opět jsem neodešla ve stejném stavu jako když jsem přišla. Já to nechápu. Myslím, že si zuby čistím docela poctivě, někdy i třikrát děnně, ale pokaždý mám kaz. Kdežto sestra na to kašle, a ještě ani jednou jí nic nevrtali... Ukázka toho, jak je svět spravedlivej.
A neustále mě bolí záda. Nevím, jestli je to tím, nebo proto, že jsem místo odpoledky spala, ale tuhle noc jsem nemohla usnout. Nevím co s tím. Jak si mám podložit hlavu, jestli spát na zádech, na boku... Stejně vždycky vstanu úplně rozlámaná. Přišlo mi že jsem snad celou noc prospala v mikrospánku, nebo tak něco. Pořád jsem na něčem musela přemýšlet. A v tomhle vedru se nedá spát.
I teď m bolí celá páteř. Už chci pryč, nesnáším hodiny na počítačích. Popravdě už mě ani moc nebaví... I tak tu ale prosedávám moc času, který bych daleko lépe využila například kreselením, učením a prostě... Užitečnějšíma činostma. Měla bych si to zakázat, nebo tak něco. Omezit. Ale asi to nedokážu, mám moc slabou vůli.


Goodbye

20. května 2011 v 22:18 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Tak, a je konec.

Žádný výpis nechystám. Mám prázdno v hlavě. Jen... to tu tak chci mít.

Je mi smutno. Jo, kvůli kravině, ale to bych přece nebyla já, aby mě i maličkosti nezasáhly.
Zase jsem polovinu dne probrečela. Ale ulevilo se mi a to je dobře. Ještě to možná zase pár dní, týdnů potrvá... A já se s tím smířím a pomalu budu zapomínat. A je to nefér, protože vzpomínky jsou to jediné, co mi vlastně zbylo...
Jsem moc ráda, že se to stalo. To všechno... Alespoň na těch pár měsíců... jsem se cítila... hezky... důležitě (tak trochu, jistým způsobem...). Byla jsem tak šťastná. A dalo to mému životu nový rozměr. Který jsem neznala. A už asi nepoznám. Jsem blbá, že si to myslím, protože mi to stejně všichni rozmlouvají, ale tohle je mé momentální přesvědčení, které mi stejně nikdo nevezme... Ani to, že on byl prostě... nejúžasnější kluk, kterého jsem kdy potkala. Je jedno proč... Dalšího takového je už asi nemožné najít.
Byla jsem se podívat na maturity. Zrovna tam byl on. Obdivuju ho. Snad mu to vyšlo...
To už bylo určitě naposled, co jsem ho mohla vidět... Bude mi chybět.

Všechno, co se stalo, mi chybí, ale nelituju, že se to stalo. Vzpomínky jsou krásné, i když bolí.

(a vy tohle radši vůbec neberte vážně, mluvím z únavy a tak... vlastně je to jen takový můj článek, pro mě... nic co bych vám chtěla říct, ale chci to tu mít)


Because He´s that kind of boy, that makes me fall in love...

I love you Richie.

Lolec vdolec I hate školec

16. května 2011 v 21:37 | Shikiten norský troll |  Něco jako deník...
To mi první vypadlo z hlavy. Lol.

Tak si tu tak ležím na posteli v našem internátním ústavu a... přemýšlím. Jak začít. Ono je to děsné - čím víc toho máte psát a čím větší máte mezery (v napsání nového článku), tím méně se vám chce o tom všem psát... A když vůbec není o čem psát, pořád bych něco spisovala o_o ...

Huf, tak jsem se hezky a nesmyslně rozepsala a teď vážně. A krátce, protože se mi chce spát a za chvíli nás odpojí...

Škola je fakt naprd. Buď nuda nebo pruda... Jedno lepší než druhé. Inspirace se vypařila, takže nedokážu absolutně ani kreslit svoje věci, ani plnit úkoly. Zítra to bude zase fail, měla jsem týden na rozmyšlení nějakého trapného op-artu. No, hádejte co jsem asi tak vymyslela. Ale to není podstatné.
A taky jsou maturity. V pátek ho možná uvidím. Naposled. Ale to bych musela mít velké štěstí. Hodně. Což se nestane. Naposledy bych... ach, to je fuk... Kašlu na to. Musím na to zapomenout. Už jsem ho naposledy viděla, a taky už se to nezopakuje.

Měla bych napsat alespoň pár slov o tom AF, ale totálně se mi do toho nechce. Možná sem jen hodím pát fotek. Nic moc nečekejte.

Pořád se nic neděje, ale už přemýšlím nad designem toho "nového" blogu, nad adresou a tak... Říkala jsem že to bude ještě pár let trvat...

Prostě všechno je nějak wtf, a já se jen potřebovala po dlouhé době ozvat a trošku vypsat. Ale jinak se mám fajn. Jen jsem nějak na nervy, nevím proč a z čeho, ale strašně mi padají vlasy. Hrábnu si do nich a držím pár rudých chlupů. Wtf. A když jsem si je naposledy myla, všechny vypadané jsem shromáždila a něco kolem padesáti jich určitě bylo (asi si vyrobím vlastní paruku!). Heh, a to už si je ani nežehlím. Zvláštní... Asi se jen nemůžu s některými věcmi smířit, ale ono se to časem podá.

Má stará láska se vrátila. Galactik Football. Sinedd. Gaah... <3
Podrobněji se ještě zmíním, ale teď už jdu fakt spát. Zase jsem dneska vstávala v půl páté, abych nemusela už od neděle trpět tady. Tak já to jdu trošku dospat.

Všichni za Lokislaveeem!!!

Foolish silly little poem C:

5. května 2011 v 20:43 | Shikiten norský troll |  Náhodné a nezařazené
Do you hear me?
I need you to breathing...
I need you to living...
I need you now.

Why is it over?
I can´t let it stop...
Oh my God, don´t you see,
I´m with you in love?

Yeah, but you don´t care...
I could expect it, right from the start.
Why won´t you stay there?
With me...
You´ll be always in my heart...

No matter why.

...


Memory

5. května 2011 v 20:01 | Shikiten norský troll |  Srdeční záležitosti


Memory z muzikálu Cats.
Tuhle písničku zpívám na zpěvu. Vždycky se mi hrnou slzy do očí, jakmile to učitelka začne hrát. Musím se hodně snažit, abych se nerozbrečela a normálně zpívala. I když se do toho alespoň vžiju.
Prostě mě moc chytla za srdce, hlavně kvůli textu...

Jo, všechno, co mi zbyde, jsou jenom vzpomínky...


My stupidity

2. května 2011 v 21:38 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Why must You go away?
I wish I could look at You forever.
But it´s too late...

I´m stupid...
I will be always alone.
Unfair, isn´t it?

But... why?

Deserve I less love than others?
Am I worse than them?
Suppose that I am.znasilnim-prusyslava-na-zachodech.cz/bude-to-fakt-sexy

2. května 2011 v 18:11 | Shikiten norský troll |  Něco jako deník...
Nadpisu si vážně radši nevšímejte, pro vaší bezpečnost. Vybírala jsme ho fakt dlouho. Ono těch bezva stránek je vážně moc. Ještě sem na konec článku nějaké milion přihodím. Prostě nejlepší zábava při nudných hodinách počítačů a ble blenderu (ble-blender-smrdi.cz). Vymýšlení názvů stránek. A inspirace se valí úplně odevšad. Nejde to zastavit. :D
No, tohle stejně pochopí jen dva lidé (ovšem, jedním jsem já xD). Teď něco málo do mého skromnému deníčku... (deniky.cz/shikin-denik)

Hm, tak začněme třeba víkendem. Byl vážně o ničem. V sobotu rodičák, odpoledne turnaj (fotbáleeeek x333). To bylo celkem fajn, asi nejlepší část víkendu. Nějak se mi špatně píše, takže podrobnosti nebudou. Stejně je nikdo číst nechce >.>
Neděle totálně k ničemu. Jen jsem dlouho spala, hodně jedla, instruktorovala tetě jak bych chtěla ušít cosplay a učila se technické kreslení. A to dost. Kupodivu už něco celkem chápu. Ono to vážně z většiny záleží na vyučujícím a ne na tom, co je to za předmět. Na základce jsem měla z fyziky mále trojku, tady mám v pohodě jedničku. Od naší profesorky nepochopím absolutně nic, ale když mi pomáhal strejda, šlo to skoro samo. Ono by mě to možná i bavilo, a to je co říct. Ale musel by to učit nějaký normální člověk, co to umí vysvětlovat >.>

Yeah, a když už jsem začala mluvit o tom cosplayi... Oba už jsou (snad) hotové. Jen je legrace že ačkoliv je pár dní před AF, já ani jeden z nich nemám kompletně vyzkoušený. Jen části. Vůbec netuším jak to asi vypadá dohromady o_o ... Snad to nebude fail, budu mít jen pátek na to, abych to vyskoušela a popřípadě "změnila".. Heh, což stejně asi nepůjde. Lépe to neumím, jsem ráda alespoň za něco. I když je mi jasné, že cosplayi se asi vážně neproslavím. Zaprvé neumím šít a za druhé mám totálně příšerný obličej, který se prakticky na nikoho nehodí. Smůla. Ale co, hlavně že jedu.

A dnešek... byl docela otravný, ale zároveň i strašně vtipný. Nuda se prostě zahnat musí, k tomu vlastně je :D její smysl... A tak jsme se s Leničkou bavily. A... no, nikdo krom nás to sice nepochopí, ale i tak nám to prostě jde xD (jde-nam-to.cz)

(Leni, snad ti to nevadí, ale já to sem prostě musím dát xD Jsem na to hrdá :D)


ASK anything

2O11~ © Shikiten' site ~ Hun er et Null...