Červenec 2011

Ták

30. července 2011 v 10:27 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Za chvíli vyrážím z Krkonoš směrem na ADVík. Pff, to bude fejl s mojema cosplayema :,D
Ale to nevadí, jdu si to tam užít a vidět nějaké lidičky, takže... n_n Bude pecka :)
Jen zítra netrefím na Roztyly takže se asi nedostanu domů, totálně neznám Prahu.
Ach jo xD
Jinak to moje nachcípání se během týdne mírně zhoršilo, ale teď už je to poměrně v pohodě, jenom budu trošku smrkat...

Saakra, mám zase nervy... Těším se a zároveň je mi na blití... tuhle předconovou nervozitu nesnáším xD

Nyuu, já chci taky svojeho Dáňu TTATT... Pf, no aspoň mám Průšu, a to dokonalého :3

Lišky mají své nory

25. července 2011 v 23:02 | Shikiten norský troll |  Něco jako deník...
... a Norové své lišky.

Asi bych už mohla napsat, co?


Bléé

17. července 2011 v 9:55 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Tak za chvíli vyrážím na tábor. Strašně moc se rěším.
...
Hahaha.

Mohla jsem trávit úžasnejch 14 dní na táboře mejch snů. Místo toho budu tvrdnout "tam"... S 10 letou pakáží.
Potom ještě strávím týden v Krkonoších a pak se asi objevím na Advíku... To už máme srpen, a celý prázdniny vlastně v tahu.
Asi už to nebudu dál komentovat a litovat se, stejně... koho to zajímá.

Mělo to být jen takové to že "tenhle týden mě tu moc nečekejte".Zkusím propašovat notebook a jelikož se dokážu přes mobil připojit na net, možná to chvíli vyjde. Uvidím, každopádně si beru nálož mang a knížek, jinak... pfff, umřu. A pak taky empétrojku, wáá.
Pořád se nemůžu rozhodnout jestli si brát na ADV cosplay nebo ne. Norsko, Maďarsko... Oba dva jsou tak trošku faily, ale je mi líto to jen tak zahodit, když už si s tím teta dala tolik práce a já se na to nakonec vyseru (jo, dala jsem si přísahu že už cosplayovat nikdy nebudu, ale spíš.. už nevyrobím žádný jiný kostým, tyhle bych využít měla, když už je mám...) . A nejsou to faily kvůli tomu, že by to bylo špatně udělané, je to moc hezké, jenom... já to kazím... =__= Můj obličej, grrr, já ho tak nesnáším. Mám ho jako dvouletý mimino o_o ... pak nemůžu cosplayovat naprosto nikoho. A když se k tomu ještě přidá můj vzrůst = epic fail. Maďarsko bych možná ještě brubla, budu tam mít Průšu takže bych mohla nějak splinout, ale jak si vezmu Norsko.. působí to fakt divně... Už jste viděli chibi Prusko větší než Norsko... Q_Q To prostě neni fér...

Ale co, dost o tom. Mějte se (líp než já) a já mizím...

Miluj svůj život

12. července 2011 v 12:47 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Tak jo. Všechno je nej.

Dneska jsem vstala už v sedm, jen proto abych šla s mámou do knihkupectví. Jen tak, myslela jsem si, že bych třeba na něco zajímavého narazila, když už jsem tak líná sama tam dojít. Obětovala jsem tedy pár hodin spánku. No, ale aspoň mám ze dne víc času, když si vezmu, že bych teprv teď vstávala... Miluju totiž svůj režim 12-12 (od 12 do 12, 12 hodin spánku, 12 hodin bdění, ráj! ♥)
Koupila jsem si Grávko, jsem teprve u 5ky, pfff... A pak jednu knížku, od které očekávám, že mi pomůže. Tak uvidíme.
Totálně mimo jsem, co se týče designu na ten "nový" blog... Uff, co jenom s tím mám udělat... ._. Nějak mě nenapadá nic hezkého a zajímavého. Spíš originálního.


Stejně je to k ničemu

9. července 2011 v 21:43 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Jak jistě víte, jeden z mých velkých problémů je sentimentalita. Jsem rak, melancholik, a jo, věřím na tyhle bláboly. Odpověděly mi na spoustu otázek ohledně mé osobnosti, které jsem nikdy nedokázala pochopit. A stále nechápu.

Ještě že jsem si nedělala iluze.
Že jsem stejně věřila té své představě o zkažených prázdninách.
I když jsem všude stále slyšela, jak to bude skvělé a jak se všichni těší. Jo, neskutečně mě to sralo. Protože jsem to věděla, že já to takové mít nebudu.

Že to nebude jako dřív.


Sweet 6teen

6. července 2011 v 22:41 | Shikiten norský troll |  Něco jako deník...


Tak. Založila jsem nový blog. Ne kvůli adrese, ne kvůli tomu, že už mě to "tady" nebaví. Já bych si radši shiki-sama nechala, a mám to tu tak hezky zabydlené, že se mi odtud skoro nechce. Ale musím začít znova. Já prostě potřebuju změny, i když je častokrát špatně snáším.
Jo, tady to mám moc ráda. Je to část mého života, dva roky se mnou tenhle blog prožil. Ale stydím se za spoustu svých starších článků a protože je jich tolik (ano, kvantita na úkor kvality), je jednoduší místo desetihodinového třízení a mazání prostě začít znovu. Prostě každý dospívá, roste, mění se. Jeho názory, kvalita psaní. Ale jsou tu moje vzpomínky, pár let mého života, a tak to jednoduše nedokážu zahodit a všechno zrušit, proto to tady všechno nechám, přes to, že na to nejsem dvakrát pyšná. Byla jsem to já, to prostě nemůžu popřít, tak ať je aspoň vidět, jak se měním. Snad k lepšímu. Snad.


Trapný

5. července 2011 v 23:59 | Shikiten norský troll |  Něco jako deník...

Ne, dnešek trapný nebyl, i když jsem to asi půl hodiny v kuse říkala, ta cesta mě silně nebavila. Po chvíli všem začala docházet trpělivost, až mě sestra začala za každé slovo "trapný" mlátit. Tak jsem pak přestala no. Nakonec, když mě to teda přešlo jsem začala hledat čtyřlístky a povedlo se. Našla jsem dva a pak něco, co připomínalo motýla. Pak jsme navštívili naprosto dokonalou chatku/penzion/nebotakněco Růženka (strašně teplé jméno, snad jediná věc, co se mi na tom nelíbila). Samotné samotinké, uprostřed lesa, ale klidné, prostě kouzelné... Tak se tam prý ještě vrátíme. Super. A měli tam luxusního kocoura <3

Něco málo aktuálního z našeho výletu

4. července 2011 v 22:47 | Shikiten norský troll |  Něco jako deník...
Úžasné, po dlouhé době zase super inteligentní, zajímavý a strašně originální název článku. Nechce se mi nic vymýšlet...

Bydlíme v odporném retro pokoji se světly co vypadají jako prsa a jediná věc, která se mi tu líbí je moje poctivě vydobytá ukradnutá rozkládací dvojitá pohovka. Jo, já si prostě umím vybrat, ale je to normálka, vždycky na moje narozeniny jezdíme na takovéhle dovolené a já mám prostě na tu nejlepší postel nárok.

Kousek od nás má někdo na zahradě tři psy, jsou to všechno kluci a je to fakt vtipné psí yaoi... xD Chudáci, prostě si musí vystačit sami.
Jo, a bydlíme v Borové Ladě (Borových Ladách??).


Huf... konečně

1. července 2011 v 22:04 | Shikiten norský troll |  Něco jako deník...
Konečně jsem dokončila obrázek.

A ne, zatím vám ho neukážu. xD


ASK anything

2O11~ © Shikiten' site ~ Hun er et Null...