Srpen 2011

Jooooo, škola, konečně do školy!!!!!!

31. srpna 2011 v 18:21 | Shikiten norský troll |  Samomluva
OMGG no to je hrůza, poslední den prázdnin, to to zase tak rychle uteklo, nechci zítra do toho ústavu DDDD:!!!! Je to strašnéé!!! Už aby byly zase prázdniny!!!
Ehm... to byl vtip.

Zítra nejdu do školy. *yahooooo*
Jo, chci vás naštvat *shot*... :D
Víte, ono je to totiž poprvé (a určitě naposled), kdy má naše škola výjimečně volno narozdíl od všech ostatních... kdo by se taky chtěl plahočit do internátního ústavu kvůli dvoum dnům. Jenom mi prostě přijde vtipné číst jak se všichni litují, když musí UŽ zítra do školy a jak je to děsně enfér že jim ty dva dny mohli nechat... Lol, víte co si můžete, vám to určitě zase vynahradí jindy a my pěkně budem sedět na prdeli, tak moc nefňukejte. Tyjo, mám nějak badass náladu... xD Jsem zlá, já vím. Tak mě to jednou nechte užít.


A na uklidnění si pusťte něco tématického.
MSIIIII~ ♥


Proč ne

28. srpna 2011 v 21:22 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Teď jsem zjistila že je blog úplně debilní.

Vážně mě sere.

Na co je tu sakra HTML když stejně nefunguje?? Myslím tím že sem nemůžu vložit flash. Kromě "óó dokonalého yůtůb" a jinejch kravin to prostě nejde, když ten flash mám uloženej na jiný stránce, že jo. Protekční blog, nebo jak ho mám nazvat, fakt... Nasral mě. Kretén.

Zrovna jsem se vám chtěla pochlubit jak mi to jde krásně ve fleši a jak se učím spoustu skvělých věcí a podobně, abyste měli taky důkaz že opravdu něco dělám...

Ale co udělá kreténskej blog? Celý to zkazí.

Fakt dokonalý.

Už konečně umím klikací tlačítko, oblíkačku, flashový odkaz a možná budu umět i načítací řádek (jakože když je to moc velké a musí to nabýhat...). No, ale k čemu mi to samozřejmě bude, když to NEMŮŽU dát na blog?!
Jasně, přemýšlela jsem, že bych mohla zkusit udělat webovky nebo něco na ten způsob, kde všechno kódujete HTMLčkem. Jenomže já jsem na tyhle kódovací kraviny úplný dřevo, všechno si hledám jenom když potřebuju mimořádně něco zkusit, ale nezajímám se o to a nechápu to, nebaví mě to. Myslela jsem, že u flashe to bude jednoduché, prostě si na internetu najdu nějaký tutorial nebo něco a podle toho zkopíruju ten HTML kód a tak... však víte. No... ne že bych to nechápala, ono to určitě funguje, jen nejspíš ne na blogu. Já jakože vážně nechápu k čemu tu to HTML je, když plně nefunguje.

No, takže vážně mě to potěšilo a ukázku vám sem samozřejmě nedám. A děkujte úžasnému blogu. Dám vám akorát odkaz, což vám sice stačí, ale pro mě je to úplně k ničemu. Mám ty věci na hostingu, nic lepšího jsem nevymyslela když blog nepodporuje flash; protože tu mám, narozdíl od něj, možnost získat HTML kód na tu věc, ale drahý bložínek mi to prostě spolknout nechce. Tak ať třeba chcípne hlady. No, i když vlastně ne, tenhle výpis je dost velký na to, aby se přežral (a poblil, přinejhorším i otrávil - muhahaha, Shiki má evil náladu; ale i tak musím uznat, že z těch mých řečí se vážně kde komu musí dělat blbě).

A to jsem si říkala, jak je blog dokonalý. Ha, není, HTML jaksi nepodporuje všechny odkazy, pfff.... Já webovky nechci ಠ_ಠ nechápu ty kódy a neuměla bych si tam ani nastavit design... D: No, asi si budu muset prostě vystačit s tímhle, pf... A doufat, že nás tu HTML blbost naučí ve škole, když jsem na tak úžasném oboru... Na měj to prostě všechno moc chytré Q_Q

Click into "lolec" and you will get to hell.


Líp to prostě nejde .___. ...

Wtf, prostě článek

27. srpna 2011 v 23:31 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Dneska mám dokonale psací náladu! xD Teda aspoň teď, a budu slavit (jupííí, dem se schlastat!!!), protože u mě je to hodně mimořádná událost a to vážně že jo! :D
Zrovna dopisujeme s Lucy jednu rok starou nedokončenou... ehm... dá se to vůbec nazvat povídkou? Je to dost fail... nevím co jsme tu noc hulily xD Jednoduše Sprcha v prdeli, podrobnosti raději vynechám, to nechce vidět (to FAKT nechcete vidět!!!) Začíná z toho být docela slušné guro :D (a oni jsou na to perfektní, jako dělaní! xD)
Je docela poznat jak se za ten rok změnil náš styl a úroveň psaní, a také jaká OOCéčka jsme z těch nebožáků dělaly xD Teď už se opravdu snažíme co nejdůvěrněji zachovat jejich charaktery... I když člověk nikdy neví jací jsou zrovna oni v soukromí! :D (a to nemluvím o nedávno vyšlé manze kde Kishimoto obživil Kakuza... já čuměla... nevím jak to napsat, prostě... psycho, přesvěčte se sami, Kakuzovi už chudákovi na stará kolena jeblo)

A víte co je na nich vlastně nejlepší a proč je mám tak ráda? :D

Oni dva jsou hrozně praktičtí xD Kakuzu může Hidanovi cokoliv utrhnout aniž by ho zabil a podle potřeby i přišít zpátky :DD a Hidanovi se to i kdekdy líbí xD no prostě dokonalý pár pro povídkaření :DD

Pár bodů proč je prostě jako yaoidvojici milovat xD A to není všechno... jen to nej :D

(read more for PR0N!!!!! srsly!)

Uf...

24. srpna 2011 v 17:14 | Shikiten norský troll |  Náhodné a nezařazené

Tohle teď přesně vystihuje mojí náladu. Mám sto chutí některý lidi poslat do prdele. Nebo se aspoň přestěhovat a mít klid. Nebo aspoň vlastní pokoj... ;_;
O některej věcech už si snad taky můžu rozhodovat sama ne? Furt je mi omíláno že už jsem skoro dospělá, ale vůbec tak ke mě nepřistupujou... Jasně. Jenom když se jim to hodí.

Jo, mám plyšovýho Kuza, taky nemá kalhoty jako Hidan takže půjdu natáčet yaoi/BBčko, no prostě to bude senzace.

Jo a... "nevěřím na štěstí. Vždycky je s ním spojeno něco špatnýho."
Poznáte z jaké mangy to je? Mě se to děsně líbí...

Ale život jde dál, a já už netruchlím. Nejsem chudinka.

Radek

21. srpna 2011 v 23:44 | Shikiten norský troll
Ale tak dobře, budu teď trochu trapná xD.... Nemohla jsem odolat, jsou na to hezké vzpomínky xD
Tohle už je staré asi dva roky, ale měli jsme ve škole vymyslet reklamu, nebo tak něco na ten způsob... tak jsem zase jednou básnila x'D... a vyšel z toho tento fail :DD A napadlo mě to sem teda dát, jen tak, ze srandy a protože se nudím... xD
(dokonce jsme na to dělali i videoupoutávku, ale tu sem bohužel nedám... byla to legrace! :D)

Toaletní papír RADEK

Svrbí Vás zadek z toaletního papíru?
Toaleťák Radek je toaleťák na míru!!
Náš Radek je toaleťák nejjemnější,
Váš zadek je vždy nejsvěžejší!
Budete vonět Vy, i záchod Váš,
stačí pár kaček a náš toaleťák máš!
Krásná vůně, žádný smrad,
to je náš peckovní toaleťák!
Ničím jiným už se nebudeš chtít utřít,
a všem to s Radkem můžeš natřít!!!


Žiju si ve svým malým tajným světě...

19. srpna 2011 v 22:22 | Shikiten norský troll |  Samomluva
A zatraceně to miluju!! I když je to totálně... psycho.


Taky tě miluju, blogu

10. srpna 2011 v 18:26 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Ale tak dobře, blog na mě má vážně vyloženě pifku, nevím co sem mu zase udělala, ale fajn...

Za minulý článek se omlouvám, asi ho stáhnu, nejsou tam odstavce, obrázky se zobrazujou úplně špatně a chybí tam spousta vět.

Nevím, co za informace se tam zobrazuje a co ne, každopádně mám mírnou skoliózu, předevčírem jsem byla na vyšetření a zítra jdu na první rehabilitaci. Tak snad mě to z toho bolestivého pekla dostane, huh... Budu hodně cvičit.
V pátek vyrážím do Slovače za L. takže... do čtvrtka mě tu nečekejte.

To by bylo asi tak všechno. Půjdu uklízet nebo kreslit nebo tak něco. A možná napíšu i o té cosplay skupině o které jsem se zmiňovala minule. Ještě uvidím jak se mi bude chtít.

Konečně stručný článek, wuchů~


Naprosto dokonalé *Q*... Tohle teď zdobí mojí plochu, ňuu n__n Tak jim to sluší~ ♥

Tak jo

10. srpna 2011 v 11:27 | Shikiten norský troll |  Náhodné a nezařazené
Už jsem konečně zase v klidu. Docela.

Tenhle článek bude tak trochu mix všeho možného - pár mojich keců, obrázky(!!!), no a... tak různě.
Měl se zveřejnit už včera, ale internet se mě samozřejmě zase rozhodl nasrat, takže... (dneska je včera a včera předvčírem, ok? nechce se mi to přepisovat... xD)


Nevím

7. srpna 2011 v 0:24 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Tak fajn. Zase jsem se zabouchla. A zase tak pitomě.
Ne pitomě jako obykle. Ještě pitoměji. Takovým divnějším způsobem.
Ale detaily si nechám pro sebe, protože... prostě proto. Svět nemusí vědět všechno.

Stejně nevím, jestli to svoje nové zjištění mám brát vážněji nebo jako "to se stává". Nikdy jsem se nedostala víš než k platonické fázi (nebo jak to nazvat).

A třeba jenom blbnu, je to jen takové to hloupé puberťácké hledání sama sebe... No, každopádně jsem zvědavá, jestli na to jednou fakt 100% přijdu. A jestli se moje podezření konečně potvrdí. Už se to opakuje snad potřetí... Takže už na tom asi něco bude.

Mám v sobě momentálně tolik divných pocitů. A ty neví, na kterou stranu je lepší se přiklonit. Rozum pomáhá, našeptává, ale v téhle věci asi moc platný nebude...

Ach jo.


Možná někoho něco napadne, možná ne. To je fuk, je mi jedno co si budete myslet nebo co z tohohle "vyčtete". Jak to pochopíte...
Je to pro mě. Píšu to pro sebe. Pro své vlastní uvědomění.
Nepotřebuju to totiž hlásit světu (což teď možná tak vypadá, ale mohla jsem to napsat jednoduše, doslovně... což samozřejmě nechci), ale taky proč něco tajit. Člověk by se za takovéhle věci neměl stydět.
No, trochu paradox, já vím, ale já to sem prostě jen tak suše neprdnu, haha. To bych nebyla já.

Jednoduše mi to přišlo jako důležitá chvilka v mém trapně nudném životě, taková... důležitá emoce, stav, který bych si měla zaznamenat. Třeba na později, možná se mi to ještě bude hodit...
Vlastně určitě, já se k tomu vrátím.

Protože já pořád nevím.

Super

4. srpna 2011 v 22:46 | Shikiten norský troll |  Samomluva

Sere mě blog. A určitě nejsem sama.

Nejdou přidávat komentáře, blbne ukazatel návštevnosti ("Vítej, shiki-sama, včera váš blog navštívilo 0 lidí") a člověka to sere, protože zrovna našel zajímavý článek který mu stojí zato okomentovat. Jenže milý bložínek hlásí "Vyplněný součet je nesprávný" a já absolutně nechápu součet čeho???

Prostě se zas drahý blog rozhodl lidi po nějaké té době nasrat. Fakt nej, povedlo se mu to.

Báj d vej, dnešek byl totálně o ničem, za zmínku stojí akorát nové pastelky, wuchů~ Snad mě to trochu popožene v tom něco konečně udělat, pf..

Záda pořád bolí, cviky pomáhají minimálně a já už chci z toho pekla pryč...
Proč zrovna páteř? To omezuje absolutně všechno, fuck...

Konečně po dlouhé době krátký článek. Jsem na sebe hrdá, musím se pochválit. (no, taky se nic neděje, tak o čem psát slohy...)

Fak fak fak...

2. srpna 2011 v 17:32 | Shikiten norský troll |  Samomluva
Přestože nemám zrovna psací náladu, přijde mi záhodné se ozvat.


ASK anything

2O11~ © Shikiten' site ~ Hun er et Null...