Červenec 2012

OK

25. července 2012 v 23:00 | Shikiten norský troll |  Samomluva

Zmatek mám v hlavě (a nejenom tam) pořád, ale mám prostě tu potřebu napsat, asi zo znáte...
Ten zmatek se odráží i v tom, jak poslední dobou píšu - prostě hrozně nepřehledně, všechno je naplácaný se vším, nemá to žádnej řád, nic... A tak.
Chci bejt zase srovnaná. V klid. A snad se to za nějakou dobu už fkat zlepší. Mám teď zase naději. A čekaj mě docela hezký věci.

Jo. Nejhorší je, jak mám strašný nutkání vždycky vypsat absolutně všechno, co mi leží v žaludku, a pak mě nevýslovně sere to, že mi to prostě nejde. Dřív jsem taklhe nepřemýšlela a byla jsem v pohodě, ale ten zmatek to všechno zkazil.
Ale teď už nebudu taková roztěkana. Budu psát v pohodě. Bez stresu. Asi ne ze dne na den, ale chci, aby to bylojako ještěv před pár lety. Víte, moje nálady kolísaj mezi absolutní apatií, flegmatičností a to tak, že je mi všechno jedno - jenom hlavně ať už to divné "prázdno" přetrpím, a pak taková ta děsivě zmatená, zmatkářská a úzkostilvá, chvilkama cholerická nálada. Nejde mi to popsat, ale časem se to určitě zlepší. Už to nebudu hrotit a budu prostě... čekat.
Bude to v pohodě.

Zejtra mě třeba čeká ADVík.
Jo, těším se. Ne tolik jak bych mohla, ale je to lepší než před těmi pár týdny a měsíci. Fakt trochu jo. Možná že je to i tím, že mám celkem dost peněz (xD), rozhodně víc, než jsem čekala. Ale taky se budu muset snažit hlídat se a trochu šetřit, a nekupovat si každou hovadinu kterou uvidím. Snad seženu něco nej xD
Když už jsme u nej věcí, tak jedna z nich je i to, že jedu opět s panem Zackym :3 Prostě zase prašivá výprava (to zas bude Zackouši xD). Špatná věc na tom je akorát naše organizační schopnosti, můj táta a naše hádky no a úchylný autobusy, který nehodlaj normálně jezdit, takže to bude zase totálně zmatený psycho (další zmatek, to fakt potřebuju xD).
Letos je program nabitej yuri, což zní celkem zajímavě (i když jo, yaoi by tam mohlo bejt taky víc), ale i tentokrát, jako vždycky, se něco posere, a letos to, že proseru přednášku (?) o Obanu T7T. To "anime" (no, spíš animeseriál, je to francouzsko-japonský) mám strašně ráda a jakýkolib materiály nebo cokoliv se o něm jenom těžko hledají, takže tohle byla skvělá příležitost... TwT Zkrátka moje štěstí.
xD Samozřejmě si místo toho užiju týden s rodinou v Krkonoších. A ne, možná to vyznělo sarkasticky, ale mám to celkem ráda, i když mi to zase vlezlo do programu xD

No, a tím máme polovinu prázdnin v hajzlu xD A jelikož chci omezit svojí pesimistickou stránku, tak na to nebudu myslet xD Nejhroší je ta část, kdy si člověk řekne, že když má trochu víc volna, konečně udělá něco "užitečnýho", co se mu třeba přes školní rok nechce, ale často to končí tak, že stejně udělá naprostý... nic. xD No, já si řekla, že letos to takhle nebude, že si prostě dám naprostý volno, zkusím se trochu srovnat, popřemýšlet co vlastně chci, a teprve pomalu a pozvolna budu zkoušet začít něco zase dělat.
Kreslení. Psaní. Flashe.
Tohle všechno jenom čeká, až se k tomu zase vrhnu.
A já cítím, že zase pomalu začínám mít chuť. Prostě to nesmím zvládat kvůli sračkám a svejm náladám, tohle prostě chci.
Člověk je svodná bytost, všechno si vytváří sám. Celej život, všechny životy a to, co se stane. A já už od malička spěla k tomuhle, takže si to nenechám nějakejma sračkama vzít. Musím prostě zase najít tu svojí cestu. A musím se naučit i za cenu bolesti získat určitý věci, který si přeju. když to nezvládnu, tak za to asi nestojej... Musím se stát silnější.

Zase ty mome chytrý řeči xD Klidně se smějte, pro m je to teď docela důležitý, a i když sama vím, že se tomu budu za pár let asi smát (stejně tak, jak se směju teď svým starším věcem xD), musím se určitejch věcí držet - jo, jsem docela dost svobodnej člověk, co se určitý svobody nechce vzdát, ale tenhle totální extrémní chaos už taky nezvládám a prostě si potřebuju vztyčit pár mantinelů. Nechci se omezovat - naopak se k tomu obracím s tím, že mi to pomůže, a postupně to třeba znova odbourám a nebudu to potřebovat. Mé pesimistické já se teď ozívá s tím, že je to stejně jenom otázka času a čím budu atarší, tím mě bude pořád něco omezovat (no, znáte to, takový ty dospělácký sračky - různý formality a podobně...), ale... Já si stejně najdu nějakou cestu. Nějak to prostě udělám a budu šťastná.

Achjo. Je falt vidět, že mi to psaní chybí, je to zřejmý. Říkám, že jsem tu prostě proto že chci a musím psát xD I když jsem teď byla a ještě asi chvilku budu utlumená, ve vnitř to něco prostě furt žadoní a chce, abych psala. Hloupý je že mi to ještě moc nejde, ale to je právě ono. Nesmím se tím nechat odradit a prostě pořád psát, nemyslet na sračky který mě brzdí a časem se zlepšovat. Bylo to tak odmalička. Ale já se taklhe hloupě sekla, před pár lety. No a teď je zase konečně na čase, abych se vrátila na tu cestu, získat ten "drajv", zase do toho "nastoupit". Je to těžký, když jsem teď "vypadla", ale věřím, že to bude zase v pořádku. A co jinýho bych už taky měla dělat, v mém stavu a situaci.

xD

Fakt potřebuju výlevy.
A měla bych se zklidnit.
A trochu se usměrnit. Jako už jsem řekla, najít tu správnou cestu kterou chci jít. A něco dělat, ne furt jenom hloupě dokola přemejšlet o hovadinách, který třeba stejně nezmením nebo jsou k ničemu a brání mi v cestě.

No, moc stručně se mi to zase nepovedlo. Ale už to není tak zmatené, i když to ještě není ono.
To k té "filozofické" části.
Teď ta realistická.

Jelikož se snažím vzchopit, i tady na internetu se potřebuju "probudit". Na youtube jsem začala tím, že jsem napsala takovou... informační zprávu, co a jak... a taky omluvu a poděkování xD Jestli vás to trochu zajímá, tak se podívejte xD
Snad taky zase začnu kreslit a "zbudím" i deviantart, a bude to nej... :3
A jelikož už nemám moc času, ještě si dobalím (huuuuf xD) a zveřekním i sem těch pár čmáranic, ke kterým jsem se poslední dobou donutila.
To úplně nahoře k nim taky patří xD po dlouhé době jsem se vrátila k flashi a... zkouším xD není to nic moc, ale i tak jsem šťasná vůbec za něco a za to, že jsem se dokopala xD n_n A snad se brzo něco stane i s blogem, ještě nevím...

Snad všechno vyjde :3 (jo, vždycky když jsem optimistka a na něco se těším, z větišny se to totálně zesere, ale když jsem pesimistka a vůbec nedoufám, dopadne to dobře... fakt to nechápu :,D takže... musím se mírnit xD) Doufám že se neztratíme a nestane se žádná trapárna, ale mám pana Zackyho takže je všechno v pohodě :3 Další prašivina čekáá... xD


¨
Tenten :3

A kompletní trapárna, mikrovlnka xD

ASK anything

2O11~ © Shikiten' site ~ Hun er et Null...